Kaşmir Kirpik

Kaşmir Kirpik

Bakışları etkileyen en önemli faktörlerden biri olan kirpikler, kadınların en önem verdiği güzellik sırlarından biridir. Uzun, dolgun ve doğal kirpiklere sahip olmak ise tüm kadınların hayali. Kadınların bu hayaline sahip olabilmesi için hafifliği ile meşhur ve özel olarak üretilmiş kaşmir kirpikler bulunuyor. Aynı kirpik kalınlığına sahip doğal görünümlü kaşmir kirpikler ile bakışlarınızı etkileyici kılabilirsiniz. Özel Manavgat Estetisyenlik Kursu, kalıcı kaşmir kirpik uygulaması ile dilediğiniz kirpiklere kavuşmanızı sağlıyor.
 

Kaşmir Kirpik Nedir?

Kaşmir kirpik, polimer yapıya sahip, dayanıklı ve uzun ömürlü bir kirpiktir. Daha uzun, kalın ve en önemlisi doğallığı yansıtan kirpiklere kaşmir kirpik ile sahip olabilirsiniz. Diğer takma kirpiklere nazaran hafif ve yumuşak yapısı sebebiyle en sık tercih edilen kaşmir kirpik, takıldığı takdirde hiçbir rahatsızlık yaratmaması sebebiyle de oldukça popülerdir. İpek kirpikle karşılaştırıldığı takdirde ise, iyi yapışması, uzun süre kalıcı olması, daha kıvrık bir kirpik yaratması sebebiyle de çok daha avantajlı bir kirpiktir. Aynı zamanda sudan etkilenmez ve en ince kirpikten dahi ince bir yapıya sahip olduğu için kolay kullanılır. Kaşmir kirpiğin kalıcılık süresi ise ortalama 3 aydır.

 

Kaşmir Kirpik Sonrası Ne Yapılmalı?

Kaşmir kirpik yapıştırıldıktan sonra bozulmaması ve dayanıklılığını koruması için en az 2 gün rimel kullanılmamalı ve yapısına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda bu iki gün içerisinde solaryum ve saunadan da kaçınılmalıdır. Dikkat edilmesi gereken bu maddelerin yanında kaşmir kirpik kullanıldığı süre boyunca devamlı bakımı yapılmalıdır. Nazik davranarak ve doğallığını bozmayarak temizliğini yapmalı, dökülen kirpikler olduğu takdirde eklemeler tekrarlanmalıdır.

 

Özel Manavgat Estetisyenlik Kursu ve Kaşmir Kirpik

Hacimli ve kıvrık kirpiklere sahip olmak istiyorsanız Özel Manavgat Estetisyenlik Kursu’na gelin ve kaşmir kirpik hizmetimizle tanışın. Uyguladığımız kaşmir kirpikler uzun süre kalıcılığa sahip ve doğal görünümlü bir kirpik yapısı ortaya koyuyor. Size rahatsızlık vermeyecek, adeta takma kirpik yok gibi hissedeceğiniz hafif kirpikler ile, uzun ve kalın kirpiklere sahip olun. Bakışlarınızı ve görünümünüzü güzelleştirecek kirpikler ile kendinizi mutlu hissetmeye var mısınız? Hemen Özel Manavgat Estetisyenlik Kursu’na gelin, hayalinizdeki kirpiklere kaşmir kirpiklerimiz ile sahip olun!