G-5 Masajı

G-5 Masajı

G-5 masajı, özel cihazlar ile sıkılaşmayı sağlayan ve bölgesel yağlanmalara son veren bir uygulamadır. Özellikle selülit giderici etkisi ile kadınların ilk tercihi olan g-5 masajı, titreşimli hareketleri ile aynı zamanda vücuttaki tüm ödemi atmayı sağlar. G-5 masajı vücuttaki yağlanmaları ortadan kaldırmakla birlikte toksinleri de dışarı atarak kadınlara sağlıklı ve estetik bir vücut teslim eder. 
 

G-5 Masajı Nedir?

G-5 masajı, ‘g-5 masaj aleti’ ile uygulanan ve bölgesel sıkılaşma sağlayan darbeli masaj uygulamasıdır. Yağlanma meydana gelen bölgelerde hızlı ve darbeli titreşimler sağlayarak fazlalık yağları ve selülitleri yakar. Bu özel cihazın sağladığı avantaj, uygulandığı bölgede kan dolaşımını hızlandırarak sıkılaşmayı ve toparlanmayı sağlar, kas gruplarını güçlendirerek istenilen vücut formunu ortaya çıkarır. Aynı zamanda vücutta var olan ödem ve toksinleri vücut dışına atan sağlıklı bir zayıflama yöntemidir.
 

G-5 Masajı Hangi Bölgelere Uygulanır?

Vücutta fazla yağlanma bulunan her bölgede g-5 masajı uygulanabilir. Özellikle kalça, popo, üst bacak ve bel bölgesinde oldukça sık tercih edilmektedir. Uygulanacak seans sayısı ise bölgeye ve oluşan yağlanmaya göre farklılık gösterir. Ortalama 3 ila 10 seansta etkili bir yağ yakımı gerçekleştirebilir ve gözle görülür bir sıkılaşma elde edebilirsiniz.
 

G-5 Masajının Faydaları Nelerdir?

  • Bölgesel yağlanmayı engeller ve selülit gidericidir.
  • Metabolizmayı hareketlendirir ve cildin sıkılaşmasını sağlar.
  • Kronik yorgunluk, kas ağrısı ve spazmlar için tedavi niteliği taşır.
  • Vücuttaki ödem ve toksinlerden arındırıcı etkiye sahiptir.
  • Kan akımını hızlandırır ve kasları kuvvetlendirerek sıkılaşma sağlar.
  • Titreşimli hareketleri ile uygulandığı bölgede yağ yakımını hızlandırır.
 

Özel Manavgat Estetisyenlik Kursu ile G-5 Masajı

Özel Manavgat Estetisyenlik Kursu’nun sunduğu g-5 masajı hizmeti ile başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Özel diyet programı ile veya spor salonlarında geçirdiğiniz onlarca zaman sonucunda bölgesel bir incelme yaşayamadıysanız hemen bize başvurabilirsiniz. Sizlere oldukça etkili ve hızlı sonuç veren bir bölgesel incelme hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.  G-5 masaj aleti ve uzmanlarımız tarafından uygulanacak masaj ile, selülitlerinizden kurtulun, fazlalık yağlarınıza elveda, sıkılaşmış ve fit bir görünüme merhaba deyin.