Anti Stres Masaj

Anti-Stres Masajı

Hayatın her evresinde farklı konularda stres altında kalıyor ve streslendikçe olumsuz bir hayat sürüyoruz. Stresin etkileri gün geçtikçe fiziksel olarak da büyük boyutlarda etkiliyor ve yaşam kalitemizi daha alta çekiyor. Stresin bu denli hayatımızı ve vücudumuzu etkilemesini önleyen masaj, anti stres masajıdır. Anti-stres masajı ile hem stresinizi azaltabilir hem de stresin vücudunuzda yarattığı olumsuzlukları yok edebilirsiniz. Özel Manavgat Estetisyenlik Kursu’nun anti stres masajı hizmeti ile mutlu bir hayat sürün.

 

Anti Stres Masajı Nedir?

Anti-stres masajı, kaş gevşetici etkiye sahip olan ve stres sonucu oluşan kas ve baş ağrılarını, sindirim bozukluklarını ve türlü problemleri yok eden bir masaj türüdür. Anti stres masajı yaptırdığınızda vücudunuzdaki gerilimi yok edebilir, rahat bir bünyeye sahip olabilirsiniz. Özellikle sinir sistemi üzerinde olumlu etkilere sahip olan bu masaj türü, hastaların stres sebebiyle yaşadıkları tüm olumsuzlukları yok etmeyi hedefleyen bir uygulamadır.

Anti stres masajında hareketler oldukça yavaş ve ritmik bir şekilde yapılır. Masaj yapılırken ise özel anti-stres masaj yağı kullanılır ve en yukarıdan aşağıya doğru tüm vücut masajlanır. Özellike baş, boyun çevresi ve sırt bölgesinde yapılan ritmik hareketler sonucu kaslar gevşetilir ve zihin rahatlatılır. Anti stres masajı vücudumuzda bulunan akupunktur bölgelerine de etki ettiği için adele ağrılarına da olukça iyi gelen bir masajdır.
 

Anti-Stres Masajı Faydaları Nelerdir?

  • Kan akışını düzenleyerek kas gevşemesini sağlar ve kas tutulmalarını yok eder.
  • Psikolojik olarak rahatlama sağlar ve sonucunda canlı bir zihin bırakır. 
  • Dolaşım sisteminin gelişmesine yardımcı olur ve bağışıklığı güçlendirir.
  • Ağrıları, tutulmaları, yorgunluğu vücuttan atarak sağlıklı bir vücut ortaya çıkarır.
  • Vücudun dinlenmesini sağlayarak uyku problemlerini giderir.
  • Stresli iş hayatından uzaklaşır ve rahatlamaya sebep olur.
 

Özel Manavgat Estetisyenlik Kursu ile Anti-Stres Masajı

Özel Manavgat Estetisyenlik Kursu, sizlerin yorgunluğunu alacak, stresinizi azaltacak profesyonel bir anti stres masajı sunuyor. Yaşadıklarımız ve iş süreci büyük bir stres kaynağı ve vücudumuzda da birçok sorunu ortaya çıkarıyor. Bu sorunları büyümeden yok etmek ve zihinen de sakinliğe kavuşmak için anti-stres masajı yaptırın. Hemen Özel Manavgat Estetisyenlik Kursu ile iletişime geçebilir, masörlerimizin elinde iyi bir masaj deneyimi yaşayabilirsiniz.