Kaşmir Kirpik Nedir?

Estetica  /  5 Kasım 2020  /  0

Kaşmir Kirpik Uygulamasıyla Çarpıcı Bir Görünüm Elde Edin

Rimellerle desteklediğimiz kirpiklerimiz kimi zaman istediğimiz hacme ulaşmıyor, kimi zaman da hayatın akışına yenik düşerek oldukça cansız gözüküyor. Kaşmir kirpik uygulamasıyla sizler de uzun ömürlü, canlı, renkli ve dolgun kirpikler elde edebilirsiniz. Oldukça çarpıcı ve etkili olan kaşmir kirpikler, ipek kirpiklerle birlikte tercih edilen en gözde kirpik uygulaması olarak dikkat çekiyor. Peki kaşmir kirpik nedir? Kaşmir kirpik nasıl uygulanır? Kaşmir kirpiğin avantajları nelerdir? Eğer bu soruları merak ediyorsanız, tüm cevapları bu yazıda bulabileceksiniz. Haydi daha fazla vakit kaybetmeden yazımıza geçelim.

 

Kaşmir Kirpik Nedir?

Kaşmir kirpik, polimer yapılı özel maddelerden yapılan ve son dönemde oldukça ilgi gören bir takma kirpik türüdür. Yapıştırıcı yardımıyla kullanabileceğiniz kaşmir kirpikler, biçimlerinden dolayı oldukça uzun ömürlü ve kolay kullanımlıdır. Kirpiklerinizin üzerine yapıştırılan bu kirpikler sayesinde oldukça dolgun ve sık kirpikler elde edebilir, rimelle yakaladığınız görüntüden çok daha güzel ve çarpıcı görünebilirsiniz.

 

Kaşmir Kirpik Nasıl Uygulanır?

Özel kirpik yapıştırıcılarının kullanıldığı kaşmir kirpik uygulamasında, doğal kirpiklerimize uyumlu olan ve kolayca yapışan kaşmir kirpiklerin yapıştırılması sağlanır. Cımbızlarla teker teker özenle yerleştirilen kaşmir kirpikler, gözle görülür bir dolgunluk sağlayarak canlı bir görüntüye kavuşmanızı sağlar. Yapıştırma işlemi sonrasında 8 ila 15milimetre arasında değişebilen boyutuyla ve ekstra kıvrımlarıyla oldukça memnun olacağınız bir görünüme sahip olacaksınız.

 

Kaşmir Kirpiğin Avantajları Nelerdir?

Piyasada yer alan diğer muadili ipek kirpikler ve diğer kirpik dolgunlaştırıcı işlemlerden çok daha hızlı ve avantajlı olan kaşmir kirpikleri neden tercih etmeniz gerektiğini örneklerle açıklayacağız.
  • Kaşmir kirpikler, ipek kirpiklere oranla çok daha hafif ve çok daha kalıcıdır.
  • Uygulaması oldukça kolay olan kaşmir kirpikler 6 ila 7 haftaya kadar kalıcı bir dolgunluk sağlar.
  • Kaşmir kirpikler oldukça uzun ve dolgun olmasına rağmen doğal bir görünüme sahiptir ve incedir.
  • Rimelle elde ettiğiniz görüntüden çok daha iyi bir görünüm yakalamak ve daha kalıcı bir çözüm elde etmek için kaşmir kirpiği tercih edebilirsiniz.
Sizler de çarpıcı bakışların sırrı olan dolgun kirpiklere sahip olabilmek istiyorsanız kolay bir şekilde kaşmir kirpik uygulaması yaptırabilir ve uzun süreli bir çözüm elde edebilirsiniz. Siz de kaşmir kirpik sertifikalı kurslarımıza katılmak ister misiniz? 


yorum


Yorum yap